2.Amatör: Turgutalp Gençlikspor ve Zaferspor E-Grubunda

2.Amatör: Turgutalp Gençlikspor ve Zaferspor E-Grubunda

Manisa 2. Amatör Lig 2018-2019 sezonu grup kuraları çekildi.
55 takımın merkez ve ilçelerde mücadele edeceği 2. Amatör Küme Şubat’ta başlayacak.

SOMADASPOR

Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Erol Timur, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Manisa Şube Başkanı Özer Şenoğlu, Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı ile kulüp temsilcilerinin katıldığı grup kuraları, Çok Amaçlı Spor Salonunda gerçekleşti.

Gruplarında birinci olan takımlar doğrudan 1. Amatör Küme’ye yükselecek. İkinci olan takımlar ise Play-Off maçları oynayacak.

TURGUTALP GENÇLİK VE ZAFERSPOR E-GRUBUNDA
İlçemizi 2.Amatör Küme’de temsil edecek Turgutalp Gençlikspor ile, üç sezonluk aradan sonra tekrar a-takım düzeyinde liglere katılma kararı alan Zaferspor E-grubunda zirve mücadelesi verecekler.

İşte 7 takımlı E-Grubunda mücadele edecek takımlar;
Akhisar Sanayispor, Turgutalp Gençlikspor, Gördesspor, Selçiklispor, Zaferspor, Karabulutspor, Sazobaspor
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN