18 Ekim 2019

Manisa Amatör 10.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu.

İlimiz ve İlçelerimizde oynanacak Süper Amatör, 1.Amatör, U-14, Bölgesel Gelişim, Elit Lig, Veteran ve Master futbol maçlarında görev alacak Hakemler belli oldu

Manisa Amatör 10.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu.

Manisa Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği, 17.10.2019 tarihinde toplanarak İlimiz ve İlçelerimizde oynanacak Süper Amatör, 1.Amatör, U-14, Bölgesel Gelişim, Elit Lig, Veteran ve Master futbol maçlarında görev alacak Hakemleri aşağıdaki şekilde atamıştır..

19 Ekim Cumartesi (Elit Lig)

Akhisarspor Eskişehirspor Fırat Konurce Burak Şenkal Furkan Çıraklar Büşra Sığınır

19 Ekim Cumartesi ( Bölgesel Gelişim)

Turgutluspor E.Menemenspor Aziz Özkaya Mert Yetim Yunus Erol Gökhan Erdik
Turgutluspor C.Bucaspor Osmancan Açıklar Sefa Sabancı Sergen Gürgön Günsoy Kaya
Manisa Fk Nazilli Bld. İ.Batuhan Kutucu Ümit Kaya Y.Hasan Özel Salih Kozan
Manisa Fk Muğlaspor Yusuf Bulut Melih Mergen Yücel Yağmur M.Ali Elver

19 Ekim Cumartesi ( Süper Amatör Lig)

Kulaspor Acaridman A.Yiğit Doktaş Ahmet Türkeş Nusretcan Kırmızıbaş
A.Çobanisa B.Hacırahmanlı Hüseyin Aycan Gökhan Özdemir Muhammet Solhan
Killik Gb. Karaköy Fk. Oğuz Akyüz Sinan Turgut Alpay Başkesen
Gördes Bld. İstasyon Gnç. Cemalettin Gündoğdular Enes Samanlı Emirhan Durmaz
Ahmetli Bld. 1975 Malta Ali Tuncer Mehmet Kalkan Burak Parlar


19 Ekim Cumartesi ( 1.Amatör Lig)

Kapancı Slh.Kurtuluş Okan Gündüz Ö.Oğuz Kavas Mahmutcan Şencan
Emir Salihlispor İzzet Özeren Yasin Tekal Hakkı Savran
Kelizafer Salihligücü Engin Eyigün Kadir Genç Mertcan Erol
Demirci Bld. Eşmeliler Sergen Öngider Altay Akkaynak Berke Çolak
Selendi Bld. Slh.Ayyıldız Kemal Namlı Ferhat Atıcı M.Utku Karaot
Sarıgöl G.B.Bld. Tepeköy Gökhan Özkan G.Özkan Hafızoğlu Sertaç Erşahin
Saruhanlı Bld. Paşaköy M.Hakan Efe H.Emre Yazıcıoğlu Mehmet Bozyiyit
Mütevelli Srh.Yedieylül Halil Çıkırıkçılar Erkin Öztopal H.Barkın Börekçi
Manisa Ayyıldız Halitpaşa Alper Kara Baykal Yavuz Özkan Ceylan
Saruhanlı Yılmaz Horozköy Mezarlık Gökmen Çambel M.Cihan Bakkal Furkan Kılıç

19 Ekim Cumartesi ( Ulusal Veteran)

Turgutluspor Aliağa Abdullah Türkan K.Berkay Kahveci R.Berk Doğar

20 Ekim Pazar ( Elit Lig)

Akhisarspor Alanyaspor Enes Samanlı Ferhat Atıcı M.Utku Karaot
Akhisarspor Alanyaspor Ahmet Türkeş G.Özkan Hafızoğlu Sertaç Erşahin

20 Ekim Pazar (Bölgesel Gelişim Lig)

Somaspor Bodrum Bld. İzzet Özeren Kadir Genç Hakkı Savran
Somaspor Bodrum Bld. İ.Batuhan Kutucu Furkan Çıraklar Gökhan Erdik
Manisaspor Manisa Fk Okan Gündüz Mehmet Bozyiyit M.Cihan Bakkal
Manisaspor Manisa Fk Alper Kara Furkan Kılıç Sefa Sabancı


20 Ekim Pazar ( 1.Amatör Lig)

Kayapınar Ç. 1965 Nurlupınar Hüseyin Aycan Emirhan Durmaz Ö.Oğuz Kavas
Karaoğlanlı D.M.Yıldırım A.Yiğit Doktaş Yasin Tekal Altay Akkaynak
Laleli Manisa Yörük M.Ali Elver Baykal Yavuz Ümit Kaya
Ş.Sekizeylül Ulucami Yusuf Bulut H.Emre Yazıcıoğlu Muhammet Solhan
Akgün Horozköy Gnç. Engin Eyigün Gökhan Özdemir Burak Parlar
Trg.Esnaf Urganlı Fk Gökmen Çambel Halil Çıkırıkçılar Mehmet Kalkan
Çepnidere Kasaba Mustafa Uslu Kemal Namlı Burak Şenkal
Trg.Ege Gnç. Çatalköprü Oğuz Akyüz Mert Yetim Mertcan Erol
Çıkrıkçı Selvilitepe Fırat Konurce Çiğdem Fırat Nusretcan Kırmızıbaş
Turgutalp Gnç. Kayalıoğlu Süleyman Akçit M.Hakan Efe Sergen Öngider
Bakır Gb. Süleymanlı Aziz Özkaya Alpay Başkesen Sergen Gürgön
Gölmarmara Akh.Sanayi Semih Başkesen Büşra Sığınır Osmancan Açıklar

20 Ekim Pazar ( Ege Veteran)

Slh.Sardes Seferihisar Murat Şişkolar Melih Mergen H.Barkın Börekçi

20 Ekim Pazar ( Uluslar Arası Veteran)

Kulaspor Yeşilyurt Gökhan Özkan Yücel Yağmur Y.Hasan Özel

20 Ekim Pazar ( EEge Master)

Saruhanlı Balçova Muhammed Solhan Alican Pektaş Kerem Aydın
Soma Balçova Termal Kerim Uzun Erkin Öztopal Mahmutcan Şencan

21 Ekim Pazartesi ( U-14 Lig)

Somaspor 301 Karaelmas Yunus Erol
Acaridman Somasotes Ümit Kaya
A.Yıldırım Gölmarmara Berke Çolak
Turgutalp Gnç. Saruhanlı Bld. Mert Yetim

24 Ekim Perşembe ( U-14 Lig)

Yunusemre Bld. Horozköy Gnö. Berke Çolak
Manisaspor Ş.Sekizeylül Burak Parlar
Manisagücü Murat Germen Burak Şenkal
Şehitlerspor Manisa Fk. Nusretcan Kırmızıbaş
Somasotes Soma Zafer Mert Yetim
301 Karaelmas A.Yıldırım Yunus Erol
Saruhanlı Bld. Acaridman M.Cihan Bakkal
Gölmarmara Turgutalp Özkan Ceylan
S.Bozköy Selvilitepe Ümit Kaya
İstasyon Gnç. Çatalköprü M.Utku Karaot
Trg.Egeli Trg.Ege Gnç. Kaan Kumova
Kasaba Turgutluspor Erkin Öztopal
Salihli Bld. Poyrazdamları Altay Akkaynak



Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.